Hispaania liiga tänavune suurüllataja Girona kohtus koduväljakul kolmandat kohta hoidva Atletico Madridiga. Girona teenis üleminutite väravast hinnalise 4:3 võidu.

Väravapidu hakkas pihta juba esimeste minutitega. Valery viis teisel minutil Girona juhtima, Alvaro Morata viigistas 14. minutil seisu. 26. minutil viis Savio võõrustajad taas ette, 39. minutil kasvatas Daley Blind Girona eduseisu kaheväravaliseks. 44. minutil tegi Morata seisuks 2:3 ja sahistas paar minutit hiljem uuesti vastaste võrku, aga see tabamus tühistati suluseisu tõttu.

Hispaania koondise ründaja jõudis 54. minutil siiski kübaratrikini, tehes seisuks 3:3. Viimane sõna jäi siiski Gironale. Kohtumise esimesel lisaminutil kindlustas Ivan Martin võõrustajatele magusa 4:3 võidu.

Raske võidu teenis kolmapäeval kodus ka Madridi Real, saades 1:0 jagu Mallorcast. Reali sangariks kerkis Antonio Rüdiger, kes lõi mängu ainsa värava 78. minutil.

Nii Realil kui Gironal on liidritena koos 48 punkti. Parem väravatevahe annab eelise Madridi suurklubile. Atletico ja Barcelona kaotavad duole kümne punktiga. Barcelona peab 19. mänguvooru kohtumise täna hilisõhtul, kohtudes võõrsil Las Palmasega.