Vigastustest räsitud Arbroath sõitis tabeliliider Raith Roversile külla kõigest nelja vahetusmängijaga ning juba üheksandal minutil pidi külalismeeskond järjekordse vigastuse tõttu vahetuse tegema. Teise poolaja keskpaigas sai viga veel üks Arbroathi mängija ja kuna vahetusmeeste pingile oli jäänud vaid varuväravavaht, siis otsustas peatreener ta väljakule usaldada.

Sel hetkel oli Arbroath 0:1 kaotusseisus ja peagi lõi kodumeeskond ka oma teise. Vägisi tundus, et sellega on mäng tehtud, kuid võta näpust. 76. minutil lõi varuväravaht Adams kauglöögist ühe tagasi ja veidi aega hiljem tegi Arbroathi ründaja Leighton McIntosh penaltist lõppseisuks 2:2.

Video Adamsi iluväravast:

Arbroath on Šotimaa esiliigas 17 punktiga eelviimasel ehk üheksandal kohal. Tabeliliider Raith Rovers (41 punkti) edestab aga lähimat jälitajat Dundee Unitedit kolme silmaga.