Bulls kaotas avaveerandi 22:31 ning poolajaks juhtis Swarms 53:47. Kolmandal veerandil tegi Bulls vahe tasa ja enne otsustavat neljandikku juhiti juba 83:8.

Viimase veerandaja keskpaigas olid külalised veel üheksa punktiga ees, kuid viimasele minutile mindi vastu 105:105 seisul. 2,6 sekundit enne lõppu viis Derrick Favorsi vabavise Bullsi 110:109 juhtima. Seejärel sai Swarmsi mängumees Jaylen Sims korvi alt kiirelt viskele ning kuigi Drellil õnnestus sooritus blokeerida, siis kohtunike arvates oli tegemist langeva palliga ja Bulls sai valusa 110:111 kaotuse.

Eestlase arvele jäi 35 minutiga 23 punkti (kahesed 6/10, kolmesed 2/2, vabavisked 3/4), 6 lauda, 4 söötu, 4 vaheltlõiget ja 4 pallikaotust. Meeskonna resultatiivseim oli pingilt sekkunud Chris Clemons 30 punktiga. Swarmsi parimana viskas Derrell Brown 22 punkti.

Drell oli varem 23 punkti visanud ka mullu 9. detsembril, kui aitas Bullsi 129:119 võidule Fort Mayne Mad Antsi vastu.

Drell sõlmis hiljuti lepingu Bullsi NBA-s mängiva põhimeeskonnaga, kuid pole ome debüüti NBA-s veel teinud.

Öösel oli NBA-s võistlustules ka Bulls. Koduväljakul võideti 105:92 Philadelphia 76ersit. Bullsil on kirjas 15 võitu ja 19 kaotust, millega hoitakse idakonverentsis kinni viimasest play-in mängudele viivast kümnendast kohast.