Mäng oli äärmiselt võrdne. Eesti koondis sai oma esimese värava kirja 4. minuti eel, kui Dener Jaanimaa skoori tegi. 10. minutiks oli seis 4:3 Leedule. Väravaid laekus juurde aeglaselt ja enamjaolt mängiti viigis. Esimest korda läks Eesti juhtima 15. minutil, kui Mathias Rebane seisuks 6:5 viskas. 2 väravaga viis koondise juhtima samuti Rebane, kui ta 25. minutil 7-meetri karistusviske realiseeris. Eesti edu suurendas 14:11 seisu peale väravavahi Armis Priskuse tabamus. Esimese poolaja võitis Eesti 15:11.

Teise poolaja 5. minutiks oli Leedu koondis jõudnud ühe värava kaugusele viigist. Juba 37. minutil valitses 17:17 viik ja 2 minutit hiljem juhtisid vastased 19:17. Dener Jaanimaa, Ott Variku ja Artur Morgensoni väravad võitlesid koondise 43. minutiks 21:21 viigi peale. Eesti viis uuesti juhtima Varik. Leedu alla ei andnud ja kauples välja järjekordse viigi, kuid Rebase ja Morgensoni tabamused kindlustasid Eestile 50. minutiks edumaa, seisuks 25:22. 56. minutiks olid vastased taas ühe värava kaugusel viigiseisust. Leedu koondis viigistas viimasel mänguminutil skoori ning õpptulemuseks jäigi 29:29. Sellega võttis turniiri esikoha Leedu, hõbe jäi Eestile ning pronksile tuli Läti.

Kõige resultatiivsem eestlane oli taas Dener Jaanimaa 8 väravaga. Talle järgnes Mathias Rebane 7 väravaga. 4 väravat viskas Artur Morgenson. Eesti parimaks mängijaks valiti Mathias Rebane.

„Esimese poolaja kohta ühtegi halba sõna ei ole. Väga vähe eksimusi ja mängisime meeskondlikult,“ sõnas Mathias Rebane. „Teise poolaja esimesel 10 minutil ja viimasel 5 minutil tulid lohakused sisse. Algul ei saanud käima, kuigi rõhusime sellele, et esimesed 5 minutit oleksid tähtsad ja saaksime end tööle.“

„Väga kõva võitlus. Esimese poolaja 30 minutit olid Eesti koondise parimaid kaitsemänge üldse, mida senimaani näinud. Päris äge ja agressiivne. Esines väikseid õnnefaktoreid ning ühes või teises kohas oli natukene passiivsust. Kogu turniir oli korralik ja ülesanne, mis sai püstitatud, sai samuti täidetud,“ kommenteeris koondise peatreener Martin Noodla.

12:00 Leedu – Eesti 29:29 (11:15)

Eesti koondise koosseis Balti mere turniiril: Tanel Kütt, Dener Jaanimaa, David Mamporia, Aleksander Pertelson, Artur Morgenson, Armis Priskus, Otto Karl Kont, Mathias Rebane, Simon Drõgin, Kermo Saksing, Mihkel Lõpp, Ott Varik, Sigmar Seermann, Rauno Kopli.

Peatreener: Martin Noodla. Treener: Janar Mägi. Füsioterapeut: Kert Kähari. Võistkonna juht: Sten Toomla.