Windy City kohtus teist õhtut järjest Motor City Cruise’iga. Kui Eesti aja järgi öösel vastu neljapäeva kaotas Bulls 116:121, siis nüüd 112:114.

Seejuures võitis Bulls avapoolaja 74:53, aga kolmanda veerandaja lõpuks oli Motor City kaotusseis 82:89. Motor City jätkas viimasel veerandajal edukalt ning pääses juhtima 107:97. Bulls suutis 22 sekundit enne normaalaja lõppu veel välja võidelda viigi 112:112, aga lõpuks tõmbasid pikema õlekõrre vastased.

Zavier Simpson tabas 0,2 sekundit enne normaalaja lõppu otsustava korvi, mis võõrustajatele 114:112 võidu tõi. Bullsil oli veel kasutada üks time out, aga seejärel napi ajaga enam korvini ei jõutud.

Algkoosseisu kuulunud Drell teenis Windy City ridades enim mänguaega - 37 minutit -, mille jooksul viskas kaheksa (väljakult visked 3/11) punkti, noppis kaheksa lauapalli, jagas kaks söötu, tegi sama palju vaheltlõiget ja blokeeris ühe viske. Tema platsil oldud aja jooksul jäi klubi 14 punktiga miinusesse. Tiimikaaslane Jalen Harris viskas üleplatsimehena 36 punkti. Võitjate resultatiivseim oli Jared Rhoden 20 punktiga.

Windy City on G-liiga põhiturniiri alustanud kahe kaotusega.

NBA-s käis öösel platsil ka Chicago Bulls, kuid jäi kodus Indiana Pacersile alla 104:120. Hiljuti Chicagoga kahesuunalise lepingu sõlminud Drell koosseisu ei kuulunud.

Idakonverentsis hoiab Bulls 14 võidu ja 19 kaotusega kümnendat kohta. Pacers (16-14) on kaheksas.