Esimest korda ajaloos on võimalik kahevõistluse maailmakarika etapile liikuda mugava fännibussiga, mis on keskkonnasõbralikum ja murevabam alternatiiv isiklikule autole.

„Me soovime pakkuda pealtvaatajatele võimalikult mugavat ja stressivaba kogemust,“ ütles Otepääl aset leidva MK-etapi peakorraldaja Ago Markvardt. „Fännibussid on hea võimalus säästa aega ja raha ning nautida võistlust täiel rinnal.“ Lisaks sellele on ühistranspordiga liikumine hea võimalus liikuda võistluspaigale murevabalt, sest nii ei pea muretsema parkimise ega ilmastikuolude pärast.

Buss väljub kõigil võistluspäevade hommikul ning talispordifännidel on võimalus ühineda sõiduga kas Vanemuise parklast või Lõunakeskusest. Buss väljub tagasi Tartusse pärast võistluste auhinnatseremooniat.

Väljumised:

Reede, 9. veebruar

12.30 Vanemuise alumine parkla

12.45 Lõunakeskuse bussiparkla

18.30 Tehvandi suusastaadion

Laupäev, 10. veebruar

11.15 Vanemuise alumine parkla

11.30 Lõunakeskuse bussiparkla

17.30 Tehvandi suusastaadion

Pühapäev, 11. veebruar

9.30 Vanemuise alumine parkla

9.45 Lõunakeskuse bussiparkla

15.45 Tehvandi suusastaadion

Täpsem väljumisgraafik ning peatuste info on leitav ürituse kodulehelt.

Viessmann FIS Kahevõistluse MK Otepää maailmakarikaetapi pileteid ja fännibussi pileteid saab eelmüügist soetada Piletitasku piletimüügikeskkonnas. Alla 12-aastased lapsed pääsevad võistlusi vaatama tasuta. Reedel ja laupäeval toimuvate järelpidude pileteid saab osta kohapealt.

Täpsem võistluse ajakava ning info ametlikul kodulehel: www.owc.ee