Avapoolajal oli parem meeskond väljakul Chelsea, kuid koduseinte tuge nautinud Wolvesi väravalukku lahti muukida ei suudetud. Parim võimalus selleks avanes 34. minutil Raheem Sterlingul, kes pääses Wolvesi väravavahiga silmitsi. Jose Sa tegi tolles olukorras suurepärase jalatõrje, hoides tablool nullid.

Teist poolaega alustas kodumeeskond tormiliselt, kui mõne minuti jooksul tekitati üks võimalus teise järel. Teenitud tabamus saadigi peagi kätte. Mario Lemina suunas peaga võrku Pablo Sarabia antud nurgalöögi, viies Wolvesi 1:0 juhtima.

Chelsea läks suure jõuga jahtima viigiväravat, kuid isegi ideaalilähedasi võimalusi ei suudetud väravateks lüüa. Mängu esimesel lisaminutil saadi hoopis ise nõelata, kui Matt Doherty viis kontrarünnakust kodumeeskonna 2:0 juhtima. Chelsea auvärava eest hoolitses kuuendal lisaminutil Christopher Nkunku.

Võidukas Wolves tõusis 18-st kohtumises teenitud 22 punktiga Chelseaga samale pulgale. Liigatabelis ollakse vastavalt 10. ja 11. kohal.