Pärnu Sadam tuli mängule vastu 7- ja Tallinna Kalev/Snabb 13-mängulise kaotuste seeria pealt, mistap üks kahest meeskonnast sai teha endale väärt jõulukingi. Kuid matš oli väga ühesuunaline. Suvepealinlaste tsentri Menno Dijkstra kümne silma abil juhtisid suvepealinlased viieminutilise mängu järel 12:4 ning see andis edasisele kohtumisele tooni. Avaveerandil mängust 16-st viskest lausa 12 sopsanud Pärnu käristas vahe aina suuremaks ning kümne minuti järel olid võõrustajad peal lausa 31:12.

Pärnu võitis poolaja 54:29, kolmandal veerandil kasvas vahe juba 30-punktiliseks ja neljandal oli vahe üle 40 silma. Lõpuks lõpetas Pärnu kaotusteseeria vägeva 104:62 võiduga. „Üpriski masendav seeria oli,“ tõdes matši järel võõrustajate tagamees Robert Valge. „Mul on väga hea meel, et saime [võidu] kätte. Vahet pole, kelle vastu see tuli. Kui viskad sisse, siis on oluliselt lõbusam mängida. Tunne oli küll selline, et kõik panid oma visked sisse.“