Kui eelmisel reedel alistasid tallinlased kodujääl sama vastase 7:3, siis sel nädalal pakkusid meeskonna märgatavalt tasavägisema kohtumise. Ehkki ukrainlane Danil Tsarkovskõi viis Nikita Puzakovi eeltööst avakolmandiku alguses pantrid juhtima, siis kümne minuti möödudes tõi soomlase Ossian Eklundi tabamus tabloole viigi.

Teisel kolmandikul viis ründaja Rasmus Kiige tabamus Pantrid taas ette, aga Kaunase meeskonna poolt vastas peagi ukrainlane Nazar Ružnikov. Otsustavale kolmandikule läksid võõrustajad siiski 3:2 eduseisus, sest Rauno Parrase ja Andre Linde eeltööst sai teise tabamuse kirja 23-aastane Kiik.

Kuid seegi ei murdnud Kaunase meeskonda, sest kolm minutit enne normaalaja lõppu tõi tšehhi Daniel Klinecky tabamus tabloole viigi. Olukorrast said mängu teise söödupunkti kirja slovakk Filip Hudak ja teine tšehh Michal Machac. Lisaajal suutsid tallinlased siiski oma paremuse maksma panna, sest kaitsja Saveli Novikovi eeltöö järel sai käe valgeks 33-aastane ründaja Mihkel Vorang.

Baltimaade hokiliigat juhib Läti sats Zemgale 38 punktiga. Pantrid on 26 silmaga neljandal ning Kaunas 12-ga seitsmendal kohal. Tallinna meeskond tuleb Optibeti liigas taas väljakule 6. jaanuaril, mil nad võtavad mõõtu Vilniuse kelmika nimega meeskonnaga Punks.