Esimese poolaja võitis 43:38 Viimsi, aga neljanda veerandi eel kahanes nende edu ühele punktile (64:63). Otsustavatel hetkedel dikteeris mängu pigem Keila, aga 16 sekundit enne lõppu vähendas Oliver Suuroru reid korvi alla Viimsi kaotusseisu 78:80 peale.

Üheksa sekundit enne lõppu tegi Viimsi vea Kaido Saksale, kes realiseeris mõlemad vabavisked. Seejärel lasi Keila Stefan Vaaksil lihtsalt kaks punkti tuua. 3,7 sekundit enne lõppu viskas Keila lätlane Karlis Žunda mõlemad vabavisked mööda, aga Viimsi enam normaalsele viskele ei jõudnud.

Keila poolelt jõudsid kahekohalise punktiarvuni viis mängijat. Kevin Johnson viskas 16, Kristen Kasemets 13 (lisaks 12 lauapalli ja 6 söötu), Andrii Mõronenko 13, Kaido Saks 11 ja Denis Krestinin 10 punkti. Viimsi resultatiivseim oli 17 punktiga Kevin Sünd, 15 punkti jäi Stefan Vaaksi ja Jorgen Rikbergi arvele ning Kristjan Kokk viskas 14 punkti.

Kolmemängulise kaotusteseeria lõpetanud Keila hoiab 7 võidu ja 10 kaotusega liigatabelis 10. positsiooni. Viimsi (5-12) on 13. tabelireal. Hooaja esimeses omavahelises kohtumises noppis kindla 90:72 võidu Keila.