Tapa võitles, kuid võidu võttis Mistra

Skoori avas kodumeeskond SK Tapa, kui käe sai valgeks Trivo Vaigurand. Tänavune karikavõitja Mistra sai esimese värava kirja 2 minutit hiljem, kui Serhii Orlovskyi tabamuse realiseeris. 5. minutiks juhtis Mistra 3:1 ja 10. minutiks 6:4. Tapa püsis usinalt Mistra sabas. 15. minutil viskas Jan-Egert Valdmann seisuks 7:8 ja minut hiljem tõi viigistava 8:8 värava Vaigurand. Külalisvõistkond ei lasknud viigil kaua püsida. 5 minutit enne esimese poolaja lõppu viskas värava Kaspar Lees, viies Mistra 3 väravaga juhtima. Vägeva spurdiga võitis Mistra esimese poolaja skooriga 17:12.

Teise poolaja esimese 2 minutiga viisid Lees ja Arno Vare Mistra 8 väravaga juhtima, seisuks 20:12. Skoor kasvas, kuid vahemaa jäi samaks – 45. minutil näitas tabloo seisu 25:17 Mistra kasuks. Mistra ületas ka 10-väravalise edumaa lävendi ja nõnda oli 55. minutil seisuks 31:18. Matš kuulutati lõppenuks seisult 34:21.

Mistra resultatiivseim pallur oli Kaspar Lees 10 väravaga. Serhii Orlovskyi viskas 6 väravat ja Arno Vare 5 väravat. SK Tapa edukaim väravakütt oli Marcus Rättel 5 väravaga. 4 väravat viskas Ilja Kosmirak.

Meeste meistriliiga viimased kohtumised sel aastal:

20.12. 19:00 Mesikäpa hall Põlva Serviti – HC Tallinn (42:21)

20.12. 19:00 Viljandi spordihoone Viljandi HC – HC Kehra/Horizon Pulp&Paper (22:19)

21.12. 19:00 Tapa spordikeskus SK Tapa – Mistra (21:34)