Baskonia võitis kohtumise avaveerandi 19:17, kuid seejärel haaras ohjad Barcelona ning hakkas tasapisi eduseisu kasvatama. Poolajaks juhtis Barcelona nelja punktiga, kolmanda veerandaja järel 12 punktiga ja lõpuks võideti 20 punktiga.

Kotsar sai Baskonia ridades mänguaega 19 minutit, mille jooksul viskas ta seitse punkti ning võttis kaheksa lauapalli. Raieste viie minutiga isiklikku punktiskoori ei avanud. Baskonia resultatiivseim oli Markus Howard 24 punktiga.

Barcelonale tõid Jabari Parker ja Willy Hernangomes mõlemad 14 punkti.

Lõppenud mänguvoorus pidid kaotuse vastu võtma ka Kristian Kullamäe koduklubi Bilbao ja Artur Konontšuki tööandja Granada. Bilbao jäi võõrsil Gran Canariale alla 75:83. Kullamäe viskas kolm punkti. Granada kaotas võõrsil Malaga Unicajale 70:92. Konontšuki kontole kanti kaks silma.

Turniiritabelis on Baskonia kaheksa võidu ja seitsme kaotusega üheksas. Bilbao hoiab viie võidu ja üheksa kaotusega 14. positsiooni. Granada on nelja võidu ja kümne kaotusega 16.