Liverpool oli kohtumise jooksul domineerivamaks osapooleks. Väravale jõuti kõige lähemale 66. minutil, kui Trent Alexander-Arnold saatis mänguvahendi posti.

Liverpool tegi kohtumise jooksul koguni 34 pealelööki, millest raamide vahele läks siiski ainult kaheksa. ManUnited tegi samal ajal kuus pealelööki, millest raamide vahele läks üks. Palli valdamine oli Liverpooli kasuks 69 % : 31 %.

Tabeli tippu kuuluvatest tiimidest käisid pühapäeval väljakul veel ka Londoni Arsenal ja Aston Villa. Arsenal alistas koduväljakul Brighton & Hove Albioni 2:0. Võõrustajate väravaid lõid Gabriel Jesus 53. minutil ja Kai Havertz 87. minutil.

Aston Villa alistas võõrsil Brentfordi 2:1. Kodumeeskond asus 45. minutil Keane Lewis-Potteri tabamusest juhtima. Külaliste poolelt viigistas 77. minutil seisu Alex Moreno. Aston Villale tõi võidu Ollie Watkinsi 85. minuti tabamus.

Arsenal kerkis nüüd 39 punktiga tabeliliidriks. Liverpool on 38 punktiga teine. Aston Villal on kolmandana koos samuti 38 punkti. Laupäeval Crystal Palace’iga 2:2 viigistanud Manchester City on 34 punktiga neljas. Manchester United hoiab 28 punktiga seitsmendat positsiooni.