St. Pauli asus 47. minutil Marcel Harteli tabamusest juhtima. Külalised jõudsid viigini 84. minutil tänu John Iredale’i tabamusele. Mets tegi kodumeeskonna ridades traditsiooniliselt kaasa kõik 90 minutit.

St. Pauli kaotas seega liigas kolmandat vooru järjest eduseisust punkte. 1. detsembril juhiti Hamburgi vastu 2:0, kuid lõpuks jäi mäng 2:2. Eelmisel nädalavahetusel juhiti võõrsil Osnabrücki vastu 1:0, kuid lõpuvile kõlades oli seis 1:1.

„Kui suurt pilti vaadata, siis nuriseda ei saa. Kahe viimase viigi pärast süda siiski valutab,“ tunnistas Mets eelmisel nädalal, et viimased tulemused on meele natuke mõruks teinud.

2. Bundesliga turniiritabelis langes St. Pauli nüüd teiseks. 17. vooru järel on St. Paulil kaheksa võitu ja üheksa viiki, mis annab kokku 33 punkti. Liidriks on Kieli Holstein 35 punktiga ning kolmas Hamburg 31-ga. St. Pauli tänane vastane Wehen Wiesbaden hoiab tabelis 11. positsiooni 22 punktiga.

Tulevaks hooajaks kerkivad kõrgliigasse kaks esimest. Kolmas tiim läheb üleminekumängudele Bundesliga 16. meeskonnaga.

2. Bundesligas seisab nüüd ees talvepaus. Järgmine kohtumine on St. Paulil kavas 20. jaanuaril, kui koduväljakul kohtutakse Kaiserslauterniga.