Martti Juhkami serviseeria toel pääses Bigbank avageimis ette 10:3. Seejärel võttis Selver/TalTechi loots Andres Toobal esimest korda aja maha. Pealinlased ei saanud oma mängu kuidagi käima ning 5:14 kaotusseisus võttis Toobal teise time outi’i. Selve/TalTech suutis vahet veidi vähendada ning 18:12 eduseisus võttis hoopis Rikberg aja maha. Pealinnaklubi jõudis veel mitmel korral nelja punkti kaugusele, kuid lähemale mitte. Nii avageim tartlastele 25:20.

Teist geimi alustas taas teravamalt Tartu, sedapuhku näitas head servi lätlane Andris Širjakovs. 2:5 seisus võttis Toobal aja maha. Tartu hoogu see aga ei peatanud ja eduseis kasvas 8:3 peale. Seejärel suutsid tallinlased tartlaste hoogu veidigi pidurdada ja vähendada vahe paari punkti peale. Tartu siiski kontrollis seisu ja kallutas geimi lõpu enda kasuks juba kindlalt 25:17.

Kolmas geim. 3:4 kaotusseisus tegi Tartu 4:0 spurdi, mis sundis Toobalit taas mõtteaega kasutama. Edasi jätkus tasavägine heitlus, mille jooksul pääses Selver ise taas paari punktiga ette 16:14. 15:19 kaotusseisus võttis Rikberg aja maha. Geimi lõpp kuulus siiski TalTechile, kes võitis selle 25:21.

Neljas vaatus algas tasavägiselt, kumbki tiim esialgu suurt edu kätte ei saanud. 9:11 seisus kasutas Rikberg esimese mõtteaja ära. Pealinna mehed leidsid aga parema rütmi ning 10:14 seisuks olid Rikbergil mõlemad time out’id kasutatud. 11:16 seisus teenis Tartu kolm punkti järjest ning Toobal võttis aja maha. See tallinlasi esialgu ei aidanud, tartlased jõudsid viigini 17:17. Marx Aru paar edukat rünnakut aitasid Selver/TalTechi taas kahe punktiga ette. Tabloole tuli veel viik 19:19, aga siis said pealinlased ikka paari punktiga ette. Tartu suutis esimese geimpalli päästa, aga 23:24 seisul servis Daniel Matheney auti.

Viiendat geimi teravamalt alustanud Tartu pääses ette 5:2. Selver/TalTech sai seejärel kaks punkti järjest, aga pooli vahetati tartlaste 8:4 eduseisus. Pealinnaklubi enam Tartu rünnakut korralikult pidama ei saanud. 6:14 seisus päästis Selver/TalTech kolm matšpalli, aga seejärel eksis Matthew Aubrey servil. Tartule viimane geim 15:9.

Bigbanki edukaimaks kerkis 25 punktiga (+11) Martti Juhkami, 21 punkti (+17) lisas Andris Širjakovs ja 12 (+2) Timo Lõhmus. Tartu meeskonna vastuvõtt oli 42% ja rünnak 52%, blokiga teeniti 12 ja serviga 6 punkti (eksiti 18 servil).

Selver/TalTechi parimaks tõusis rünnakul 15 punktiga (+10) Marx Aru, Tristan Tähe arvele jäi 11 silma (+5) ning Keith Pupart panustas 10 punkti (+4). Tallinna klubi vastuvõtt oli 42%, rünnak 47%, blokiga teeniti 9 ja serviga 4 punkti (12 viga).