Kahe Audentese klubi duellis haaras kiirelt juhtohjad Tallinna Ülikool, võites avaveerandi 16:9. Teisel veerandajal käristati vahet veelgi suuremaks ning poolajapausile mindi 40:23 eduseisus.

Spordigümnaasiumist polnud Tallinna Ülikoolile vastast ka kolmandal veerandajal. Vahe muudkui kasvas ning viimase veerandaja eel juhtis Audentes/Tallinna Ülikool juba 60:35. Mängu lõppedes tulid karikavõistluste tšempioniks numbritega 89:46.

Audentes/Tallinna Ülikooli parimaks tõusis 16 punkti visanud Victoria Ida Vähi. Spordigümnaasiumi resultatiivseim oli Marleen Mikiver 14 silmaga.

Enne mängu:

Poolfinaalis tunnistas Audentese Spordigümnaasium küll avamängus Rapla Korvpallikooli 65:61 paremust, kuid võitis teise mängu 60:48 ja jõudis finaali.

Teises poolfinaalis olid vastamisi Audentes/Tallinna Ülikool ja Keila Basket. Audentes/Tallinna Ülikool võitis mõlemad kohtumised 127:56 ja 85:54 ning tagas sarnaselt eelmise hooajaga koha finaalis.