Võõrustajad tegid 46:45 eduseisus lõppenud avapoolaja järel vahe sisse kolmanda veerandajaga, mis võideti 22:12. Viimase kümne minutiga Istanbuli klubi enam eduseisu käest ei andnud. Kõige väiksem vahe oli seitse punkti (77:70), lõpusireeni kõlades lahutas kaht tiimi 12 silma.

Fenerbahce resultatiivseimana viskas Nigel Hayes-Davis 23 punkti, Socttie Wilbekin lisas 13 silma. Üleplatsimeheks kerkis Monaco staar Mike James, kes kogus 24 punkti.

„Märkimisväärne võit väga hea tiimi üle,“ sõnas Jasikevicius pärast võidukat debüüti. „Võtsin üle väga hästi treenitud ning kogenud meeskonna. Mis ma täna tegin: püüdsin aidata mängijatel Dimitrios Itoudise (Fenerbahce endine peatreener - K.R.) õpetatut platsil ellu viia.“

Fenerbahce teenis seitsme kaotuse kõrvale seitsmenda võidu. Monaco saldoks on kaheksa võitu ja kuus kaotust.

Õhtu teises mängus alistas Valencia (8-6) võõrsil 63:56 Piraeuse Olympiacose (7-7). 14. mänguvoorule pani võiduka punkti Milano Olimpia (5-9), kes üllatas võõrsil FC Barcelonat (10-4) neljapunktilise võiduga 90:86.