Turniiritabelis ühe võiduga selgelt viimast kohta hoidev Palencia osutas Baskoniale kõva vastupanu ja enne neljandat veerandit oldi 68:62 ees. Viimased kümme minutit kuulusid aga Baskoniale tulemusega 32:14.

Baskoniat vedas 29 punkti ja 12 lauapalliga Chima Moneke. Vabaviskejoonele pääses äär koguni 22 korral ja tabas 19. Kui Moneke efektiivsusnäitaja oli 42, siis algviisikusse kuulunud Kotsar oli efektiivsuse poolest (18) Baskonia meestest teine.

Kotsari arvele jäi 26 minutiga 10 punkti (kahesed 6/4, vabavisked 2/2), 3 lauapalli ja 3 söötu. Raieste sai üheksa minuti jooksul kirja ühe lauapalli.

Baskonia tõusis tabelis kaheksa võidu ja kuue kaotusega kuuendaks.

Mängu videokokkuvõte:

FIBA Europe Cupi vahegrupiturniiril sai teise napi võidu Kristian Kullamäe võistkond Bilbao, kes oli võõrsil 75:72 üle Portost. Kullamäe pandi algviisikusse, ta tõi 16 minuti jooksul 7 punkti (kahesed 4/2, kolmesed 2/1), 2 lauapalli ja 3 söötu. K-grupis täiseduga jätkava Bilbao resultatiivseim oli 18 punktiga Adam Smith.

FIBA Meistrite liigas võitis Matthias Tassi koduklubi Oostende kodus 87:84 Strasbourgi. Tass mänguaega ei saanud. Oostende on E-alagrupis kahe võidu ja kolme kaotusega kolmandal kohal.