Nevežis võitis eile avapoolaja 57:46, kuid kaotas kolmanda veerandi koguni 15:37. Viimase perioodiga, mis võideti 26:19, võeti taas järele, kuid Žalgirist siiski üllatada ei suudetud. Kaunase tippklubi võidu vormistas Rolands Šmits, kes tabas 12 sekundit enne lõpusireeni kaks vabaviset ja kasvatas vahe neljapunktiliseks.

Algrivistuses alustanud Jürgens tegi taas suurepärase mängu ning viskas 28 minutiga 20 punkti (kahesed 3/6, kolmesed 3/6, vabavisked 5/6), jagas seitse resultatiivset söötu, tegi ühe vaheltlõike ja pani ühe kulbi.

Eestlase efektiivsusnäitaja oli +21. Nevežise parimana 31 punkti visanud Zane Watermanil oli see näitaja lausa +35.

Žalgirise resultatiivseim oli Šmits 17 punktiga, Tomas Dimša lisas 16 silma.

Kaunase tippklubi jagab nüüd koos Wolvesi ja Rytasega esikohta, kõigi kolme klubi arvel on 11 võitu ja kaks kaotust. Nevežis on kahe võidu ja 11 kaotusega eelviimane ehk 11.

Eelmises kohtumises oli 25-aastane Jürgens viinud oma punktirekordi Leedus 22 silmani, kui Nevežis alistas Gargždai 92:80.

Janari Jõesaare tööandja Wloclaweki Anwil võitis eile Poola meistriliigas Spojnia meeskonda 78:69. Vahetusest sekkunud eestlane mängis 20 minutit ning kogus kuus lauapalli, neli resultatiivset söötu, kuid punktiarvet ei avanud.

Anwil jätkab 11. vooru järel täiseduga esikohal.