Lakers haaras mängu juhtohjad kätte juba avaveerandil, mis võideti 34:29. Kohtumise teine veerandaeg kulges Lakersi pidevas eduseisus. Parimal juhul kasvatati juhtnumbrid 7-punktiliseks, poolajapausile mindi 65:60 eduseisus.

Kolmandal veerandajal suutis Lakers vahe suuremaks käristada ning viimase 12 minuti eel juhiti 90:82. Pacers vähendas viimase veerandaja alguses tehtud 7:0 spurdiga vahe kahele punktile, kuid kohtumise lõpp kuulus sellele vaatamata Lakersile. Mängu lõppedes võideti ajaloo esimene NBA karikaturniiri finaal numbritega 123:109.

Lakersi poolt tegi supermängu Anthony Davis, kes viskas 41 punkti, noppis 20 lauapalli ja jagas viis resultatiivset söötu. Turniiri MVP-ks nimetatud LeBron James sai samuti kirja kaksikduubli, kogudes oma saldosse 24 punkti, 11 lauapalli ja 4 korvisöötu. Pacersi parimad olid Tyrese Haliburton ja Bennedict Mathurin 20 silmaga.