Taas tegi Reali eest skoori 20-aastane Inglismaa koondislane Jude Bellingham, kes lõi teise poolaja alguses juba hooaja 16. värava.

Kodumeeskonnale päästis viigipunkti Aitor Ruibal, kelle kauglöögist lendas palli Reali väravasse 66. minutil.

Reali viik tähendab, et hooaja suurüllataja Girona võib pühapäeval tõusta liidriks, kui suudab alistada FC Barcelona. Kui võidab Kataloonia suurklubi, vähendavad nad vahe Realiga kahele punktile.

Saksamaa Bundesligas kaotas tiitlikaitsja Müncheni Bayern Frankfurdi Eintrachtile koguni 1:5. Omar Marmoush, Eric Ebimbe ja Hugo Larsson viisid kodumeeskonna 36. minutiks 3:0 juhtima. Joshua Kimmich lõi ühe värava tagasi, kui seejärel vastasid tabamustega Ebimbe ja Ansgar Knauff.

Bayern kaotab nüüd liider Leverkuseni Bayerile kolme punktiga. Eintracht on seitsmes.