Esimesena tulid laupäeval rajale murdmaasuusatajad, kes osalesid Östersundi MK-etapil klassikasprindis. Paraku ükski eestlane veerandfinaali ehk 30 parema hulka ei jõudnud. Naiste sprindikvalifikatsioonis esindasid Eestit õed Kaidy ja Keidy Kaasiku, kes said vastavalt 45. (+20,07) ja 49 koha. (+23,28). Kiireimat jalga näitas kvalifikatsioonis rootslanna Linn Svahn, kes piirdus lõpuks kolmanda kohaga. Esikoha teenis tema koondisekaaslane Emma Ribom ja teine oli norralanna Kristine Skistad.

Meestest oli Marko Kilp 49. (+13,00), Martin Himma 57. (+14,56), Karl Sebastian Dremljuga 67. (+19,17) ja Kaarel Kasper Kõrge 69. (+20,39). Kvalifikatsiooni kiireim oli norralane Johannes Kläbo, kellele polnud vastast ka kohasõitudes. Norrale kindlustas kaksikvõidu Erik Valnes ja kolmas oli ameeriklane James Schoonmaker.

Laskesuusatajad on sel nädalavahetusel võistlustules Hochfilzenis. Meeste jälitussõidus teenisid norralased nelikvõidu, kui ühe möödalasu teinud Johannes Thingnes Bö järel sai teise koha Johannes Dale-Skjevdal (3; +22,6), kolmas oli Tarjei Bö (2; +28,4) ja neljas Sturla Holm Lägreid. Kristo Siimer (3; +7.05,2) ületas finišijoone viimasena ehk 58ndana.

Naiste 10 km jälitussõidus võidutses rootslanna Elvira Öberg, kes edestas samuti ühe möödalasu teinud šveitslannat Lena Häcki-Grossi (+11,2) ja norralannat Ingrid Landmark Tandrevoldi (+13,9). 31. kohalt startinud Tuuli Tomingas parandas jõudsalt positsiooni ja oli lõpuks 22. (3; +3.27,3).

Suusahüppajad võistlesid Saksamaal Klingenthalis, kus oli kavas suure mäe jõuproov. Kodupubliku rõõmuks teenis esikoha Karl Geiger, kes edestas austerlast Stefan Krafti 1,2 ja jaapanlast Ryoyu Kobayashit 4 punktiga. Artti Aigro piirdus 33. kohaga ja seega teise vooru ei pääsenud. 30. kohast jäi teda lahutama 5,7 punkti.

Eile 1000 meetri distantsil A-divisjonis kaheksanda koha saanud Marten Liiv oli täna 500 meetri B-divisjonis neljas (+0,46). Esikoha teenis lõuna-korealane Sang-Hyeok Cho (35,21), teine oli hiinlane Haonan Du (+0,40) ja kolmashollandlane Sebastian Diniz (+0,42). Kusjuures eestlase jaoks oli tegemist sel hooajal juba kolmanda korraga, kui jääb 500 meetri B-grupis neljandaks.