Fosti, kes kolis koos keenialannast abikaasaga Eestisse, kelle peres kasvab kaks järeltulijat, on otsustanud lähiajal paljusid erinevaid spordialasid proovida, sealhulgas talvel palju suusatada ning perspektiivis valmistuda ka täispikaks triatloniks.

Romka on mees, kes teab jooksmise kohta väga palju huvitavat rääkida, sealhulgas harrastajate treeningutest, laste sportima motiveerimisest, tööst Eesti Energia Spordiklubi juhina ning kõikidest põnevatest väljakutsetest, mida sport ja jooksmine meile pakkuda võib.

Podcast „Jooksujutud“ kutsub stuudiosse külalisi, kes on jooksmisega seotud kas tippspordi, oma harrastuste või elustiili kaudu, anname nõu ses osas, kuidas saame läbi jooksmise lahendada paljusid meie ellu tekkinud probleeme. Räägime aeg-ajalt ka spordialade kuningannast kergejõustikust ja püüame laiemalt mõista, kuhu suunas liigub üldse lähiaastatel nii Eesti kui maailma tippsport ning kas ja kui palju peab rahvasport endas eesmärkide ja võistlemise elemente sisaldama. Saadet juhib ajakirja Jooksja väljaandja Donatas Narmont.