Kodumeeskond Luton suutis teisipäeval kahel korral kaotusseisust välja tulla ning asus teise poolaja alguses Elijah Adebayo ja Ross Barkley väravatest 3:2 juhtima. Seejuures oli mõlema värava puhul süüdlaseks Arsenali puurilukk David Raya.

Adebayo tabamuse puhul tuli Raya nurgalöögi ajal ebaõnnestunult väravast välja, sünnipäevalaps Barkley saatis palli võrku Raya keha alt.

Arsenal suutis mängu enda kasuks kallutada viimase pooltunniga. Esmalt lõi Kai Havertz 60. minutil viigivärava ja seejärel lisaminutitel Rice võiduvärava. Veel said võitjate poolel jala valgeks Gabriel Martinelli ja Gabriel Jesus.

Valus kaotus jättis kevadel kõrgliigasse tõusnud Lutoni 17. kohale. Väljalangemistsoonist lahutab neid endiselt kaks punkti.

Tabelijuht Arsenal juhib mängu vähem pidanud Liverpooli ees viie punktiga. Jürgen Kloppi hoolealused kohtuvad kolmapäeval võõrsil tabeli viimase Sheffield Unitediga.