Põhiturniirilt alustanud Eesti esiduo kuulus C-alagruppi, kus nad esmalt alistasid 2:0 (21:16, 21:17) Šveitsi paari Marco Krattigeri – Florian Breeri. Seejärel mindi vastamisi austerlaste Robin Seidli – Moritz Pristauziga ning väga tasavägiselt kulgenud mängu eestlased kaotasid 0:2 (17:21, 22:24). Nii saadi alagrupis teine koht, mis tähendas pääsemist 16 parema sekka, vahendab volley.ee.

Play-offi avaringis olid eestlaste vastaseks tugevad itaallased Daniele Lupo ja Enrico Rossi ning see kohtumine leidis lahenduse alles kolmandas geimis. Lõpuks teenisid magusa 2:1 (21:19, 20:22, 15:12) võidu Nõlvak ja Tiisaar, jõudes sellega veerandfinaali.

Kaheksa parema seas võtavad nad mõõtu Austraalia duot Thomas Hodges – Zachery Schubert.