Matši alguses käis Rakvere spordihallis eduseis käest kätte. Kalev/Cramo pääses natuke enam kui viie ja poole minutiga kaheksa punkti toonud Kregor Hermeti vedamisel avaveerandi keskpaigas 12:10 juhtima. Skoorimise teatepulga võttis temalt peagi üle vahetusest sekkunud Manny Suarez ning tallinlased olid esimese neljandiku lõpus peal 20:17.

Teisel veerandil omasid 541 pealtvaataja ees initsiatiivi Kalev/Cramo mängijad, kes hoidsid Mikk Jurkatamme eestvedamisel väikest eduseisu ning pikemale mõttepausile läks valitsev Eesti tšempion napis 34:32 eduseisus. Teine poolaeg kuulus aga kaitse lukku saanud tallinlastele, sest kolmanda veerandi järel olid nad peal 58:45 ning neljanda veerandi kolmandaks minutiks olid nad juba peal 20-ga (66:46).

Kuid sellega polnud mäng sugugi tehtud, sest Zelli tegi kolme ja pool minutiga lausa 14:0 vahespurdi, mistap tekkis matši ootamatult taas pinge. Ent uuesti võtsid võõrustajate poolt mängu üle Hermet ja Jurkatamm, kalevlased suurt edu siiski maha ei mänginud, ja nad võitsid kohtumise 73:65.

Ühe kaotuse kõrvale kümnenda võidu võtnud Kalev/Cramo parimatena tõid Jurkatamm 21, Hermet 19 ning Suarez 10 punkti. Zelli edukamad olid 11 silmaga Toms Skuja ja Francis Lacis.