Suurema osa kohtumisest napis kaotusseisus olnud Baskonia läks viimasele veerandajale vastu seisus 67:70. Neljanda veerandaja esimese viie minutiga tegi Baskonia 16:2 spurdi, millega suures plaanis võit kindlustati. Lõpuks jäigi vahe 14 punkti.

Hea esituse tegi võitjate poolel algkoosseisu kuulunud Kotsar, kes viskas 23 minutiga üheksa punkti (vabavisked 1/2, kahesed 4/6), noppis kuus lauapalli, jagas kuus resultatiivset söötu, tegi ühe vaheltõike ja ühe pallikaotuse. Tema efektiivsusnäitaja oli 20, mis oli Baskonia paremuselt teine näitaja. Raieste pääses platsile 19-ks sekundiks.

Baskonia resultatiivseim oli 24 punktiga Markus Howard. Chima Moneke panustas võitu 19, Vanja Marinkovic 14 silma. Codi Miller-McIntyre viskas 11 punkti ning jagas kümme resultatiivset söötu. Valencia särgis viskas Semi Ojeleye 16 punkti, Brandon Davies ja Chris Jones kogusid 13 silma.

Reedel teenisid võidulisa ka Crvena zvezda ja Barcelona. Serbia klubi alistas kodus 97:83 Istanbuli Anadolu Efesi. Barcelona sai koduväljakul 101:92 jagu Villeurbanne’i ASVEL-ist.