Kohtumine algas St. Pauli suurepäraselt, kui 15. minutil viis võõrustajad juhtima Jackson Irvine. 27. minutil pääses St. Pauli 2:0 juhtima, seda tänu vastaste väravavahi erakordsele eksimusele.

Hamburgeri puurilukk Daniel Heuer Fernandez sai 27. minutil oma värava ees kaaslaselt palli ja tahtis seda ette lüüa, aga sooritus ebaõnnestus totaalselt ning pall maandus Hamburgeri võrgus. Bundesliga ametlik YouTube’i kanal pealkirjastas värava kui: „Kõigi aegade pöörasem omavärav?“.

Teisel poolajal suutsid aga külalised raskest seisust välja tulla. Robert Glatzel tegi 58. minutil seisuks 1:2 ja kõigest kaks minutit hiljem viigistas Immanuel Pherai seisu. 2:2 seisul matš ka lõppes. 30-aastane Mets tegi taas kaasa täismängu.

St. Pauli jätkab 15 vooru järel kaotuseta, olles kogunud 31 punkti. Hamburger jääb neist kolme silma kaugusele.