Bellinghami leivaisa alistas kolmapäevaõhtuses Meistrite liiga kohtumises koduväljakul 4:2 Napoli. Tänavusel hooajal kõigis kolmes euromängus skoorinud inglane sai tabamuse kirja ka eile, kui suunas 22. minutil peaga võrku David Alaba tsenderduse.

Inglismaa koondise kesktormaja jätkab ühtlasi rekordite püstitamist. Temast sai esimene mängija Madridi Reali ajaloos, kes on saanud jala valgeks neljas esimeses Meistrite liiga kohtumises. Siinkohal tasub ära mainida, et 3:0 võidumängu Braga vastu jättis Bellingham vahele.

Suvel Hispaaniasse siirdunud Bellingham on olnud hooaja esimesel kolmandikul pöörases hoos. Seni peetud 16 mängus on ta löönud 15 väravat ja andnud neli väravasöötu.

Bellinghami väravad peegelduvad ka tema leivaisa tulemustes. Hispaania kõrgliigas jagatakse 14 vooru järel Gironaga liidrikohta ning Meistrite liigas on kindlustatud alagrupi võitjatena pääs kaheksandikfinaali.