Keila jäi 20:20 viigiga lõppenud avaveerandi järel belglaste vastu avapoolaja lõpuks kaotusseisu 42:49. Seejuures veel 11 sekundit enne poolajavilet oli tablool viik 42:42, kuid lõpusekunditel tabasid külalised esmalt kolmese ja siis veel ka kaks kahepunktiviset.

Kolmanda veerandi lõpuks juhtisid külalised 67:58. Otsustava neljandiku kolmandaks minutiks kasvas nende edu 12-punktiliseks (74:62), kuid Keila võitles lõpuni ja suutis 6,6 sekundit enne sireeni jõuda veel kolme silma kaugusele. Siis tabasid külalised ühe vabaviske kahest, võtsid lauapalli ja võitsid mängu 96:92.

Keila parimana viskas Kevin Johnson 21 punkti ja võttis kuus lauapalli, Luka Majstorovic lisas 19, Karlis Zunda 16 ning Denis Krestinin ja Kristen Kasemets võrdselt 13 silma.

Külaliste parimana tegi Avelon John Jr kaksikduubli, jõudes 21 punkti ja 14 lauapallini.

Eesti-Läti liigas südikat mängu näitav Keila on Põhja-Euroopa liigas pidanud seni kolm kohtumist ja saanud ühe võidu. Oktoobri lõpus tunnistati klubi eurosarja debüütmängus Keila Tervisekeskuses Rumeenia klubi Voluntari 82:53 paremust ning möödunud nädalal kirjutati tabelisse esimene võit, kui võõral väljakul alistati Valmiera 97:91.

Liege Basket on sarnaselt Keilale maha pidanud kolm kohtumist ja sai täna teise võidu. 17. oktoobril oldi Belgias üle Poola klubist Zielona Gora 102:79 ning 15. novembril tunnistati võõrsil Voluntari 89:68 paremust.

Edasi järgmisesse ringi ehk veerandfinaali pääsevad kaheksaliikmelise grupi neli paremat.