Baskonia võitis esimese veerandaja 29:12 ja hiljem suudeti mõningaste raskustega eduseisu hoida. Neljandal veerandil tassis koduvõistkonda Chima Moneke, kes viskas 14 punkti. Kokku jäi tema arvele üleplatsimehena 23 punkti, 5 lauapalli ja 4 söötu.

Nagu viimastes mängudes kombeks, jäi Kotsari ja Raieste roll üsna napiks. Baskonia algviisikusse kuulunud Kotsar kaheksa minutiga punktiarvet ei avanud (kahepunktivisked 3/0) ja lauapalle kogunes kaks. Teisel poolajal oli Kotsar väljakul vaid poolteist minutit. Raieste oli platsil viis ja pool minutit - kõik teisel veerandajal -, ning viskas kolm punkti (kahesed 1/1, vabavisked 2/1). Lisaks võttis ta ühe lauapalli ja tegi kaks pallikaotust.

Nii Baskonial kui ka Manresal on tabelis kuus võitu ja viis kaotust, pingerivis annab see 6.-7. koha.