Eelviimaselt ehk 21. kohalt alustanud Aron (Trident) ei saanud probleemide tõttu stardist kohe minema. Viimaks sõitu alustanud eestlane käis avaringi järel boksis, mille järel oli ta liidritest juba poolteist minutit maas.

Aron jätkas sõitu, aga kedagi tal enam puhta sõiduga püüda polnud. Nelja konkurendi katkestamised kergitasid eestlase lõpuks 18. kohale. Ta sai 24. ringil ka viiesekundilise ajakaristuse siniste lippude eiramise eest.

F2 maailmameistriks krooniti prantslane Theo Pourchaire (ART Grand Prix), kes pidas rajal põnevat heitlust taanlase Frederik Vestiga (Prema Racing). Sõidu eel oli prantslase edu üldarvestuses 16 punkti.

Vesti heitles kümmekond ringi enne lõppu Pourchaire’ga kuuenda koha peale. Taanlane jäi omavahelises heitluses peale ning jätkas tõusmist, et tiitlivõimalusi elus hoida. Viimasel ringil jahtis Vesti Zane Maloney (Rodin Carlin) kolmandat kohta. Kaks sõitjat põrkasid sõidu viimases kurvis ka kokku, Maloney tegi spinni ja langes sõitjaterivis 17ndaks, aga Vesti pääses probleemideta ning lõpetas sõidu kolmandal kohal. Pourchaire ise sai viienda koha, millest talle MM-tiitliks piisas. Abu Dhabi etapi võitis Jack Doohan (Invicta Virtuosi), teise koha pälvis Victor Martins (ART GP).

Pourchaire lõpetas hooaja 203 punktiga, Vesti kaotas talle kokkuvõttes üheksa silmaga. Kolmanda koha pälvis Doohan (168 p).