Mõlema meeskonna skooriarve avasid numbrit 23 kandvad mängijad – Kehra eest tabas Dmytro Yankovskyi, Tallinna eest Volodymyr Shcherban. Viiendaks minutiks juhtis Kehra 3:1, siis realiseeris Shcherban 7-meetri karistusviske, tuues Tallinna ühe värava võrra lähemale. Pealinna klubi püsis avaminutitel kodumeeskonna kannul, kuid stabiilselt 2-väravalises kaotusseisus.

15. minutiks rebis aga Kehra edumaa juba 11:5-le ning avapoolaja lõpuks juhiti kindlalt, 20:11.

Ka teisel poolajal jätkus etendus, kus peaosas oli koduvõistkond. 40. minutiks oli Kehra ees seisuga 25:17 ning enne kui 45. minut jõudis täituda, viis Indrek Normak Kehra juba kümne väravaga juhtima - 28:18. Matši lõppskooriks kujunes 32:25.

Kehra resultatiivseim oli Indrek Normak 8 väravaga. Talle järgnes Dmytro Yankovskyi 7 tabamusega. Tallinna suurim väravakütt oli Danil Gumianov 8 väravaga, Volodymyr Shcherban lisas 6 väravat.

„Esimesel poolajal tegime kaitses head tööd, mille tõttu saime paar lihtsat väravat. Samuti suutsime kokkulepitud asjadest kinni pidada,“ kommenteeris Kehra eest neli väravat visanud Sigmar Seermann. „Teisel poolajal lasime jala pisut sirgeks ja tegime praaki, mille tõttu lasime vastased lähemale. Suutsime end mängu lõpuks siiski kokku võtta ja saada tähtsad kaks punkti.“