Viimsi kaotas avaveerandi 20:28, esimese poolaja lõpuks olid kaotusnumbrid 37:49.

Kolmanda veerandajaga vähendas kodumeeskond vahe 57:66-le ning kui kohtumise lõpuni jäi viis minutit, jõudis Viimsi vaid kahe silma kaugusele (69:71). Kaks ja pool minutit hiljem pääses Viimsi pika vaheaja järel ka juhtima, kui Stefan Vaaksi tabamuse järel ilutsesid tablool numbrid 76:74.

Selline skoor püsis tablool üle kahe minuti. Siis realiseeris Artem Kovalov kahest vabaviskest ühe ning kasvatas 23 sekundit enne lõpusireeni Viimsi edu 77:74-le. Lätlased oma rünnakul korvini ei jõudnud ning kui Viimsi mängijad said lauapalli, tehti Kristjan Kokki vastu viga. Kokk vabaviskejoonel ei eksinud ja vormistas kolm sekundit enne lõppu kodumeeskonna võidunumbriteks 79:74. Viimane kümme minutit kuulus Viimsile lausa 22:8.

Hooaja kolmanda võidu saanud Viimsi parimad olid Kovalov 24 ja Vaaks 21 punktiga. Kovalov hankis ka 13 lauapalli. Oliver Suurorg panustas võitu 9 punkti ja 12 resultatiivset söötu.

Riia Zelli sai kaheksa võidu kõrvale kolmanda kaotuse, kuid jätkab Kalev/Cramo (8-0) ja Prometei (8-1) järel kolmandal kohal.

Teise järjestikuse võidu võtnud Viimsi meeskond tõusis kolme võidu ja 10 kaotusega viimaselt ehk 16. kohalt Läti Ülikooli kõrvale 13.-14. positsiooni jagama.