Tasavägiselt alanud kohtumise esimese poolaja võitis Valmiera 53:52, kuid kolmanda veerandaja lõpuks juhtis juba Keila 76:67. Viimasel neljandikul haaras Keila korraks isegi 13-punktilise eduseisu, aga 30 sekundit enne lõppu jõudis Valmiera nelja punkti kaugusele. See jäi ka võõrustajate viimaseks korviks ning Keila võttis 97:91 võidu.

Võitjate parimana kogus Kristen Kasemets 39 silma (kahesed 7/13, kolmesed 4/6, vabavisked 13/16), üheksa lauapalli ja kolm korvisöötu. Ühtlas püstitas Kasemets liiga punktirekordi. Varasem tippmark kuulus Jakub Garbaczui nimele, kes viskas möödunud hooajal Vilniuse Wolvesi vastu 33 punkti.

Kevin Johnson lisas Keila kaukasse 15 punkti ja seitse korvisöötu ning Denis Krestinin 10 punkti ja kaheksa lauapalli. Valmiera resultatiivseim oli Edmunds Elksnis, kes viskas 20 punkti ja jagas üheksa korvisöötu.

Keila oli Valmieraga võõrsil vastamisi ka 10. novembril, kui Paf Eesti-Läti liiga raames võeti võit tulemusega 90:80.

Põhja-Euroopa liigas on Keilal hetkel tabelis üks kaotus ja üks võit ning Valmieral kaks kaotust. Keila jäi oma avamängus alla rumeenlaste Voluntarile 53:82.