Kohtumise esimene veerandaeg kulges punkti-punkti heitluses ning lõppes 19:19 viigiseisul. Poolajapausiks suutis Kullamäe leivaise välja võidelda 41:38 eduseisu.

Teise poolajal sai Bilbao mängu paremini jooksma. Kolmanda veerandaja keskel tehti 8:0 vahespurt ning viimasele neljandikule mindi vastu 7-punktilises eduseisus. Bilbao juhtimisel kulges ka suurem osa neljandast veerandajast. Ometigi suudeti kohtumine viimasel sekundil kaotada ja seda kõige uskumatul viisil.

Viimaste minutite draamas mängis märkimisväärset rolli ka Eesti koondislane Kristian Kullamäe. 12 sekundit enne kohtumise lõppu pääses Kullamäe Bilbao 77:76 eduseisus vabaviskejoonele. Eestlane tabas kahest viskest ühe. Järgneval rünnakul suutis Pau Ribas tabada keskpositsiooni viske, mis jättis viimase sõna Bilbaole.

4,6 sekundit enne kohtumise lõppu pääses vabalt viskele taaskord Kullamäe. Eesti korvpalluri üritus lendas rõngasse, Badalona pallur Andrez Feliz noppis lauapalli ning saatis viimasel sekundil korvi ülimalt kauge võiduviske.

Badalona kirjutas tabelisse viie kaotuse kõrvale viienda võidu tulemusega 81:78. Bilbao jätkab ACB-s nelja võidu ja kuue kaotusega.

Joventuti resultatiivseimaks tõusis DeShaun Thomas, kes viskas 25 punkti ja noppis viis lauapalli. Bilbao parim oli Alex Renfroe 13 punkti, seitsme lauapalli ja kaheksa korvisööduga. Kristian Kullamäe viibis väljakul 22 ja pool minitit, mille jooksul jäi eestlase saldosse 12 punkti, kaks lauapalli ja neli resultatiivset söötu.

Teised Eesti mehed võidukad

Ülejäänud kolm Hispaania kõrgliigas mängivat Eesti koondislast olid pühapäeval võidukad. Vitoria Baskonia katkestas oma neljamängulise kaotusteseeria koduses liigas, alistades koduplatsil Valencia 83:74. Maik-Kalev Kotsar kogus 13 minutiga 10 punkti, tabades seejuures ka ühe kaugviske rünnaku lõpusekunditel. Sander Raieste viskas 11 minutiga kaks punkti.

Baskonia resultatiivseim oli 18 punkti visanud Chima Moneke. Kotsari ja Raieste klubi jagavad viie võidu ja viie kaotusega üheksandat kohta.

Artur Konontšuki meeskond Granada sai kaheksa kaotuse kõrvale teise võidu ja tõusis jagama 16.-17. kohta, võites kodus Andorra 91:88. Konontšuki mänguaeg piirdus kolme minutiga, mille jooksul ta statistikasse midagi ei kogunud.