„Jaapani ralli võttis kogu meie hooaja hästi kokku. Meie tiimi liikmed tegid kõik, et saaksime võitude eest võidelda ja lisaks näitasime head kiirust. Siiski lasime mitmed võimaluse käest. Seda nii otseste eksimuste kui ka vähese enesekindluse tõttu,“ sõnas Abiteboul Hyundai pressiteate vahendusel.

„Sarnased probleemid olid ka lõppenud nädalavahetusel. Näitasime korralikku kiirust, kuid me ei olnud siiski piisavalt tugevad. Suured tänud meie tiimile auto arendamise eest. Oleme aasta jooksul kõvasti arenenud. See on hea vundament, mille pealt minna lühikesele puhkusele ja seejärel saame seada fookuse juba järgmise hooaja eesmärkidele,“ lisas Abiteboul.

Tuleval hooajal teevad Hyundai ridades täishooaja kaasa Ott Tänak ja Thierry Neuville. Kindlasti saab oma võimaluse ka Esapekka Lappi. Just Abitebouli eestvedamisel jõudis Hyundaisse tagasi Tänak, kes kuulus sama tiimi ridadesse 2020. - 2022. aastal.

2024. aasta WRC-hooajaga tehakse algust 25. - 28. jaanuarini toimuval Monte Carlo rallil. Tuleval aastal on taaskord kavas 13 etappi.