Teist päeva järjest mänginud Liepaja haaras mängu juhtohjad kohe avaminutitest enda kätte. Seisul 6:6 tehti 9:0 vahespurt ning esimesele pausile mindi lätlaste 19:11 juhtimisel. Teisel veerandajal kärises Viimsi kaotuseis halvimal juhul koguni 18-punktiliseks. Poolaja lõpu eel said noored Eesti poisid oma mängu aga käima, mistap juhtis Liepaja vaheajale minnes kõigest 42:31

Kolmandat veerandaega alustasid paremini lätlased ning mõne minutiga kasvatati eduseis 20-punktiliseks. Taaskord tegi Viimsi veerandajale tugeva lõpu. 50:60 kaotusseis jättis otsustavas neljandikuks õhku veel kõik võimalused.

Otsustav veerandaeg kuulus täielikult võõrustajatele. Esmakordselt jõuti viigini seisul 71:71, mil Oliver Suurorg saatis läbi korvirõnga raske kolmese. Kodumeeskonnale kindlustasid 78:73 võidu Artem Kovalovi ja Jorgen Rikbergi vabavisked mängu lõpuhetkedel.

Viimsi resultatiivseimaks tõusis Kovalov, kelle saldosse kogunes 20 punkti ja 10 lauapalli. Olver Suurorg toetas teda 15 punktiga. Läti klubi parim oli Klavs Dubults 15 punktiga.