HC Panter alustas kohtumist bravuurikalt ning mõne minuti möödudes juhiti Maxim Lovkovi ja Jan Lukatsi tabamustest 2:0. Esimesel kolmandikul rohkem väravaid ei löödud.

Nii teisel kui ka kolmandal kolmandikul nähti kolme väravat. Kolm tabamust läks Andre Linde nimele, kaks väravat lõi Kevin Parras ning korra saatis litri võrku Nikita Puzakov.

Viienda järjestikuse võidu teeninud HC Panteri järgmine kohtumine Optibet hokiliigas toimub 25. novembril, kui külla sõidetakse lätlaste HK Kurbadsile.

Enne mängu:

Samad meeskonnad kohtusid omavahel ka eile, pingeliselt kulgenud matši võitis Panter 4:2. Sel hooajal olid meeskonnad omavahel juba ka varasemalt kahel korral kohtunud. Mõlemast mängust tuli võitjana välja HC Panter - võideti vastavalt 3:2 ja 3:0.

Panter hoiab turniiritabelis seitsme võidu ja seitsme kaotusega viiendat kohta. Neil on kirjas 14 punkti. Airwell Energija on kahe punktiga kaheksandal kohal. Neil on tabelis üks võit ja 11 kaotust. Liiga liidriks on HK Zemgale/LBTU 26 punktiga.