EM-valiksarja rekord kuulus seni Saksamaa ja San Marino 2006. aasta kohtumisele, mille sakslased võitsid 13:0.

Prantsusmaa koondise ridades sai kolm tabamust kirja Kylian Mbappe (30. pen., 75., 82. minutil). Kahel korral olid täpsed Kingsley Coman (36., 66.) ning Olivier Giroud (89., 90.+1.). Matši esimene tabamus märgiti külalise Ethan Santose omaväravaks (3.). Võõrustajate poolel tegid skoori veel Marcus Thuram (4.), Warren Zaire-Emery (16.), Jonathan Clauss (34.). Youssouf Fofana (37.), Adrien Rabiot (64.) ja Ousmane Dembele (73.). Gibraltar mängis alates 18. minutist vähemuses, kui mängust eemaldati Ethan Santos.

Prantsusmaal oli juba varasemast olemas pääse 2024. aasta EM-ile. B-alagrupist kindlustas teise meeskonnana endale EM-pileti Holland, kes alistas koduväljakul Wout Weghorsti väravast Iirimaa 1:0.

I-alagrupis alistas Rumeenia Iisraeli 2:1. Võitjate poolel olid täpsed George Puscas (10.) ja Ianis Hagi (63.). Iisraeli koondise tabamuse eest hoolitses Eran Zahavi (2.). Šveits ja Kosovo tegid samas grupis 1:1 viigi. Šveitslaste värava lõi Ruben Vargas 47. minutil ning külaliste oma Muhamet Hyseni 82. minutil. Grupi kolmandas kohtumises alistas Valgevene Andorra 1:0.

Rumeenia ja Šveits tagasid endale ühtlasi pääsme järgmise suve EM-ile.

Kohtumisi peeti ka D-alagrupis, kus Armeenia ja Wales leppisid 1:1 viiki ning Horvaatia alistas võõrsil Läti 2:0. Horvaatide tabamuste eest hoolitsesid Lovro Majer (7.) ja Andrej Kramaric (16.).

D-alagrupist on pääsu EM-ile taganud Türgi. Horvaatia kerkis enne viimast vooru 13 punktiga teiseks. Wales on 11 silmaga kolmas ja Armeenia 8-ga neljas. Viimases voorus mängib Horvaatia kodus Armeeniaga ning Wales kodus Türgiga.