Kohtumise avaveerand oli korviderohke ning lõppes Ventspilsi 27:22 juhtimisel. Teist vaatust alustas paremini koduvõistkond ning paari minuti möödudes juhiti 31:30. Ventspilsil oli koheselt vastus varrukast võtta. Poolajale tehti tugev lõpp ning pausile mindi 60:48 juhtimisel.

Kolmas veerandaeg kuulus Keilale. Kaotuseis suudeti vähendada neljale punktile, mis jättis viimase neljandiku eel kõik lahtiseks. 74:78 kaotuseisus veerandaega alustanud Keila viimast käiku sisse panna ei suutnud. Mõne minuga kärises Ventspilsi eduseis taaskord kahekohaliseks ning kohtumise lõppedes olid lätlaste võidunumbrid 103:93.

Ventspilsi parimaks tõusis Linards Jaunzems, kes viskas 26 punkti, noppis viis lauapalli ja andis resultatiivset söötu. Arturs Ausejs toetas teda 25 punktiga. Keila resultatiivseim oli Luka Majstorovic 23 punktiga.