Kohtumise avakolmandiku ainsa värava eest hoolitses külalisvõistkond, kui Paulius Rumsevicius lõpetas resultatiivselt teenitud arvulise ülekaalu.

HC Panter jõudis teise vaatuse alguses peatselt viigini, kui Daniil Fursa toimetas omakorda arvulises ülekaalus litri võrku. Mõned minutid hiljem asus Eesti klubi Patrick Kookmaa tabamusest esmakordselt kohtumist juhtima, kuid Nikita Fedorovitsi värava järel olid tablool taas viiginumbrid. Neli minutit enne vaheaega pääsesid Pantrid Andre Linde hooaja viiendast tabamusest teistkordselt juhtima.

Viimase kolmandiku alguses suurendas kodumeeskonna eduseisu kaheväravaliseks Andrei Rozinko. Vaatamata paljudele võimalustele rohkem tabamusi kohtumises ei nähtud ning HC Panter kirjutas tabelisse hooaja seitsmenda võidu tulemusega 4:2.

Enne mängu:

Sel hooajal on meeskonnad omavahel juba kahel korral kohtunud. Mõlemast mängust tuli võitjana välja HC Panter - võideti vastavalt 3:2 ja 3:0.

Airwell Energija on pidanud Optibet Hokiliigas 11 kohtumist ning on kogunud vaid kaks punkti. HC Panteril on 13-st kohtumisest 12 punkti, millega asutakse viiendal kohal.

Optibet Hokiliiga tabeliseis: 1. HK Zemgale/LBTU 26 punkti (14 mängu), 2. HKMogo/LSPA 24 (15), 3. HK Kurbads 20 (13), 4. HK Prizma 16 (14), 5. HC Panter 12 (13) 6. HS Riga 8 (11) 7. Kaunas City 8 (9), 8. AirwellEnergija 2 (11), 9. 7BET Hockey Punks 1 (12).