Vlasi Sinjavskil oli viiendal minutil suurepärane võimalus Eesti juhtima viia, kuid ääreründaja lõi paarilt meetrilt üle tühja värava. Austria asus kohtumist juhtima 26. minutil, kui karistusalas mängiti vabaks Konrad Laimer, kes palli kindlalt võrku lõi. 40. minutil saatis David Alaba nurgalöögi peaga võrku Philipp Lienhart.

Eestil on käimasolevas valiksarjas nüüd kõik kodumängud peetud. Lilleküla staadionil jäi matšides Belgia, Rootsi, Aserbaidžaani ja Austriaga koondskooriks 0:12. Selle valiksarja kaks tabamust on sündinud võõrsil peetud kohtumistes Austria ja Aserbaidžaaniga. Eesti paneb valiksarjale punkti pühapäeval Stockholmis Rootsi vastu. Rootsi kaotas täna võõrsil Aserbaidžaanile 0:3.