Peaaegu kogu kohtumist kontrollinud Brindisi võitis esimese poolaja 44:36. Kuigi Kalev/Cramo jõudis korraks viigini, läks Brindisi taas üsna kindlalt eest ja viimased minutid olid vormistamise küsimus.

Kalev/Cramo resultatiivseim oli 16 punktiga Mikk Jurkatamm. 12 punkti lisas Oleksandr Kovliar, kes pidas Kalevi ridades oma viimase mängu. Üleplatsimees oli Xavier Sneed, kes viskas Brindisi kasuks 29 punkti. Eesti koondislane Joonas Riismaa viskas Itaalia klubi eest 32 minutiga kaks punkti, võttis seitse lauapalli, andis neli söötu ja tegi ühe vaheltlõike.

Kalev/Cramol on tabelis kirjas võit ja kaks kaotust. Kodus suudeti Brindisit võita 76:70, Hispaania kõrgliigasatsile Zaragozale kaotati kodusaalis 72:78. Brindisi lõpetas alagrupiturniiri ühe võidu ja kolme kaotusega.

Delfi tähelepanekud Brindisi - Kalev/Cramo mängust koos peatreener Heiko Rannula kommentaaridega: