Baskonia võitis oma kodupubliku ees avaveerandi 26:18 ja kasvatas suurepärase teise veerandiga eduseisu juba 55:29-le.

Kolmandat veerandit alustas Barcelona 15:5 spurdiga, kuid peagi kärises vahe taas enam kui kahekümnele punktile. Viimasel veerandajal mängupilt ei muutunud, Baskonia alustas 11:3 spurdiga ja tüüris kindlalt võidusadamasse.

Võitjate resultatiivseim oli Markus Howard, kes viskas 24 mänguminutiga 26 punkti (sh kolmesed 4/11). Codi Miller-McIntyre tõi 20 punkti ja jagas seitse resultatiivset söötu. Chima Moneke viskas 19 punkti ja võttis viis lauda, Tadas Sedekerskise arvele kogunes 9 punkti ja 12 lauapalli.

Eestlaste panus jäi tagasihoidlikuks. Kotsar kogus 16 mänguminutiga 6 punkti (kahesed 2/4, vabavisked 2/2) ja viis lauapalli. Raieste pääses mängu kaheksaks minutiks ja sai statistikasse kolm viga.

Barcelona meeskond tabas kahepunktiviskeid vaid 37%-ga (Baskonia 58%), nende resultatiivseim oli Nicolás Laprovíttola 14 punktiga.

Barcelona meeskond sai kuue võidu kõrvale teise kaotuse, Baskonial on nüüd tabelis neli võitu ja neli kaotust.