Eesti Rahvusringhääling (ERR) teeb sel hooajal otseülekande kuuest kahevõistluse MK-etapist. Koduste pealtvaatajateni jõuab ülekanne Ruka, Lillehammeri, Oberstdorfi, Seefeldi, Otepää ja Oslo MK-etappidest. Kuna MK-sarjas viidi ellu muudatused ka võistlusformaatides, jagub algaval hooajal põnevust nii hüppemäele kui murdmaarajale.

Eesti Suusaliidu kahevõistluse ja suusahüpete alajuht Rauno Loit sõnas et ülekanded on alale üliolulised. „See on kõige parem viis tutvustada kahevõistlust suurele publikule, tekitada noortes huvi spordiala vastu ning näidata, kui atraktiivne spordiala on kahevõistlus.“

Ta lisas, et kui Eesti oma sportlane on tipus, siis on oluline, et sellele saab igaüks ka kaasa elada.

Hooaeg algab 24. novembril Soomes Rukal, mil ootab ees uus võistlusformaat individuaalne kompakt, mis erineb tavapärasest Gunderseni meetodist. Nimelt näeb reegel välja, et suusarajale suunduvad võistlejad hüppemäel saavutatud koha järgi, mille eest saadakse fikseeritud stardiajad murdmaa võistluseks.

Kodusele Viessmann FIS Kahevõistluse MK Otepää maailmakarikaetapile saab pileteid soetada eelmüügist Piletitasku piletimüügikeskkonnas ja võistlusprogrammiga saab tutvuda kodulehel.