Bubacarr Tambedou viis 7. minutil võõrustajad juhtima. 32. minutil kasvatas Paide eduseisu Siim Luts. Kodumeeskonna 2:0 eduseisus mindi ka vaheajale.

Väravaid nagu õhku vajanud Levadia mehed jõudsid sihini 82. minutil, mil Joao Pedro realiseeris penalti, tehes seisuks 1:2. Levadia avavärav tekitas seejuures omajagu segadust (pikemalt allpool!). Uut hoogu saanud külalised jõudsid 2:2 viigini mängu kuuendal lisaminutil. Mihkel Ainsalu lõi karistuslöögist peale, pall põrkas Karl Mööli rikošetist Paide väravasse. 2:2 tulemusel kohtumine ka lõppes.

Viik oli pettumus mõlemale tiimile. Levadiat jäi üks värav lahutama meistritiitlist, Paidel jäi üks tabamus puudu pronksist ja sellega automaatselt kaasnevast eurokohast.