Eesti kaotas avaveerandi 14:18, poolajaks oli külaliste kaotusseis 27:39. Taanlannad tegid suurema vahe sisse kolmandal veerandajal, mille järel juhiti 67:39. Lõpusireeniks jäigi kaht koondist lahutama 28 punkti.

Eestlannade poolel viskas Mailis Pokk 10 punkti. Maaja Bratka ja koondise eest debüteerinud Eesti juurtega ameeriklanna Tea Adams said kirja üheksa silma.

Taani poolel jõudsid kahekohalise punktiarvuni kolm naist. Maria Jespersen tõi võitjate kasuks 18 punkti, Sarah Mortensen ja Nikoline Agmund lisasid vastavalt 13 ja 11 silma.

D-alagruppi kuuluvad veel Suurbritannia ja Rootsi, kelle omavaheline mäng algas kell 21.30.

Eesti naiskond peab novembrikuise valikakna teise kohtumise sel pühapäeval, võõrustades Nord Cramo spordihoones Suurbritanniat. Pääsmed kohtumisele on saadaval Piletitaskus. Seejärel jätkub valiksari alles tuleva aasta novembris.