Esimesel kolmandikul viskasid Bartosz Ciura ja Dariusz Wanat poolakad 2:0 juhtima. 18. minutil vähendas Robert Rooba külaliste kaotusseisu ühele väravale.

Teine periood kuulus Poolale kindlalt 3:0. Väravad said kirja Bartlomiej Jeziorski (2) ja Filip Komorski. Viimasel kolmandikul vähendas Robert Arrak eestlaste kaotusseisu 2:5 peale, aga Alan Lyszczarczyk taastas peagi võõrustajate neljaväravalise eduseisu. Maxim Lovkov tegi kaheksa minutit enne normaalaja lõppu seisuks 3:6, aga Patryk Krezolek vormistas mõni minut hiljem lõppseisuks 7:3.

Täna õhtul kohtuvad turniiri raames omavahel Läti U20 koondis ja Leedu. Eesti kohtub leedukatega reedel, viimane mäng Läti noortekoondise peetakse laupäeval. Mõlemad matšid algavad Eesti aja järgi kell 17.30.