Šahtari võiduvärava lõi avapoolaja lõpus Giorgi Gocholeishvili täpse tsenderduse järel Danõlo Sikan peaga.

Barcelona jahtis küll teisel poolajal maruliselt viigiväravat, kuid ukrainlaste kaitse pidas lõpuni vastu ja kodumeeskond kirjutas tabelisse kolm väärtuslikku võidupunkti.

Ukraina meistermeeskonnal on nüüd nelja vooru järel kuus ja Barcelonal üheksa punkti.

H-grupis jõudis üheksa punktini ka FC Porto, kes sai 2:0 võidu autsaideri Antwerpeni üle.

Tugeva F-alagrupi tänases avamängus sai sakslaste Dortmundi Borussia koduväljakul jagu Newcastle Unitedist 2:0. Väravani jõudsid Niclas Fullkrug ja Julian Brandt.

AC Milan tuli koduväljakul Pariisi Saint-Germaini vastu välja kaotusseisust ning teenis tänu Rafael Leao ja Olivier Giroud` väravatele üliolulise 2:1 võidu.

Borussial on nüüd 7, PSG-l 6, Milanil 5 ja Newcastle`il 4 punkti.

G-alagrupis said selgeks mõlemad edasipääsejad, kui Manchester City alistas Erling Haalandi kahe värava abil 3:0 Young Boysi ja RB Leipzig võitis 2:1 Belgradi Crvena zvezdat.

Cityl on kaks vooru enne alagrupiturniiri lõppu 12, Leipzigil 9 ning Young Boysil ja Belgradil võrdselt 1 punkt.

E-grupis purustas Madridi Atletico külla sõitnud Glasgow Celticu koguni 6:0. Juba 23. minutil Daizen Maeda eemaldamise järel vähemusse jäänud Celticule lõid kaks väravat nii Antoine Griezmann kui Alvaro Morata.

Teises selle grupi mängus alistas Rooma Lazio Ciro Immobile väravast 1:0 Feyenoordi.

Liidriks tõusnud Atleticol on 8 punkti, järgnevad Lazio 7, Feyenoord 6 ja Celtic 1 punktiga.